Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy., Środa Wielkopolska - zdjęcie 1
Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy., Środa Wielkopolska - zdjęcie 2 Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy., Środa Wielkopolska - zdjęcie 3 Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy., Środa Wielkopolska - zdjęcie 4 Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy., Środa Wielkopolska - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalna fotografia ślubna- Daria i Darek, zapraszamy. id:45299

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 3 fotografów

Profesjonalna fotografia ślubna. Sesje narzeczeńskie, ceremonia ślubna (kościół, urząd), przygotowania, błogosławieństwo, wesele, sesje grupowe, kącik foto, dron, sesje plenerowe i studyjne.

Najwyższej jakości sprzęt fotograficzny, kamery, dron, studio.
Wystawiamy faktury vat.
Pracujemy w składzie 2 x fotograf/kamera, 1 x wizażysta, 1x grafik, montażysta, 1 x informatyk.

W cenie obsługa przez dwóch fotografów.
Zdjęcia w kraju, zagranicą, własnym studio..

Najniższe ceny
Promocja !!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografia to nasz zawód i pasja. O fotografii wiemy bardzo dużo, zawsze pracujemy na profesjonalnym sprzęcie.Mamy studio, mamy kilka b.szybkich komputerów, mamy najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy, sprzęt drukarski.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest kompleksowa. Pracujemy zawsze w zespołach dwóch fotografów. Na sesjach zawsze jest wizażystka.Pracujemy tez z dronem. Realizowaliśmy wiele sesji poza Polską. Każda nasza fotografia to z założenia "małe dzieło", które ma przenosić możliwie najsilniejsze emocje. Nasza fotografia zostaje na długo i chce być oglądana. .."..już nie zapomnisz mnie.....:)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Wystawy w zakresie fotografii artystycznej, udział w biennale sztuki (Stambuł, Wenecja, Berlin, Polska, Florencja...) Wiele lat doświadczenia z fotografią dziennikarską, reporterską, prasową. Nasze fotografie gościły w wielu popularnych magazynach, tygodniach...Nasze fotografie są obecne w kalendarzach oraz widokówkach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tak jak ustalimy i w takim wymiarze jaki jest konieczny do wykonania założeń. Sumując : cała doba :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta obejmuje fotoreportaż w zakresie od błogosławieństwa po 1 dzień sesyjny. Między czasie widzimy się w kościele bądź USC oraz na uroczystości weselnej. Podstawowy pakiet to także fotografie grupowe z gośćmi.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Zaczęło się od fotografii, możliwości techniczne pozwoliły na stopniowe realizowanie produkcji filmowych. Filmy realizowane są na aparatach Canon 5D w rozdzielczościach 4k. Pierwsze zlecenia trafiły do stałej oferty 3 lata temu. Od 1,5 roku kategorię tą wzmacnia też materiał realizowany profesjonalnym dronem.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze próby z fotografią to okres zaraz po naszych "Pierwszych komuniach". Profesjonalną fotografią (obecność na rynku) zajmuje się od 2009 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Profesjonalną fotografią ślubną (obecność na rynku) zajmuje się od 2012 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zatrzymanie czasu. Świadomość pisania i utrwalania historii. Lubimy gdy możemy pracować z kolejnymi młodymi parami dzięki referencją naszych Klientów. Lubimy gdy wykonane fotografię wywołują tak pozytywne emocje i zachwyty... jak dotąd:)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy przede wszystkim na sprzęcie Canon. Są to 3 aparaty Canon 5d mark IV. Drukujemy albumy, widokówki i inne materiały na profesjonalnych drukarkach Konica Minolta (zszywanie, zginanie, duże formaty, gruby papier...itd). W zakresie filmowania wspiera nas dron. Posiadamy około 4 b.szybkich komputerów przeznaczonych do obróbki materiału, pozwala nam to na realizacje zleceń w ciągu 1 tygodnia a nie miesięcy:).

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalizm, odpowiednia jakość (najwyższa możliwa), krótki czas realizacji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

2 x profesjonalny fotograf/kamerzysta, 1 x wizażysta. W zakresie druku i przetwarzania materiału 1 x grafik i informatyk.

Jak ubieramy się na wesele?

Robimy wszystko aby nie przynieść Państwu wstydu i będąc na uroczystości nie zakłócić odświętnego charakteru tego wyjątkowego dnia. Sesje raczej realizujemy w strojach luźniejszych, mniej oficjalnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy i zdjęcia są udostępniane na płytach DVD. Materiał jest katalogowany w różnych rozdzielczościach aby mógł być odtwarzany na różnym sprzęcie (tv, dvd, tablet, komputer, materiał do druku..) Jedną z często wykorzystywanych opcji jest realizacja (najczęściej na drugi dzień) prezentacji fotografii na dedykowanej stronie internetowej Pary młodych. Dostajecie Państwo link do strony i wspólnie z gośćmi możecie oglądać fotografię i filmy. Całość jest realizowana przez nas, na naszych serwerach, strona jest aktywna około 0,5 roku. Drukujemy także foto-albumy. Drukujemy pocztówki, które są pamiątką z podziękowaniem wysyłaną standardową pocztą. Zdarza się że po sesji narzeczeńskiej widokówki są dodatkiem do zaproszenia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Filmy i zdjęcia są udostępniane na płytach DVD. Materiał jest katalogowany w różnych rozdzielczościach aby mógł być odtwarzany na różnym sprzęcie (tv, dvd, tablet, komputer, materiał do druku..) Jedną z często wykorzystywanych opcji jest realizacja (najczęściej na drugi dzień) prezentacji fotografii na dedykowanej stronie internetowej Pary młodych. Dostajecie Państwo link do strony i wspólnie z gośćmi możecie oglądać fotografię i filmy. Całość jest realizowana przez nas, na naszych serwerach, strona jest aktywna około 0,5 roku. Drukujemy także foto-albumy. Drukujemy pocztówki, które są pamiątką z podziękowaniem wysyłaną standardową pocztą. Zdarza się że po sesji narzeczeńskiej widokówki są dodatkiem do zaproszenia.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zawsze 1 tydzień od czasu zakończenia zdjęć.Materiał na stronę internetową Pary młodej pojawia się już następnego dnia.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak przechodzimy szkolenia i odświeżamy zgody na fotografowanie sakramentów.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak,Staramy się także dodatkowo doszkalac aby praca z dronem była bezpieczna i pozwalała na realizację najlepszych kadrów.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie które zostaje w pamięci, zdjęcie które wywołuje emocje. Zdjęcie do którego chce się wracać.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, sesje...

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Wielokrotnie pracowaliśmy zagranicą od krajów europejskich po Azję.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Sesje zagraniczne to : Watykan, Singapur, Wenecja, Rzym, Praga. Polska to: wybrzeże, pałacyki i zamki, Kasprowy Wierch,

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Watykan oraz niezwykłe sesje na Kasprowym Wierchu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Zabawa dla Państwa z konsekwentnie realizowanym planem na danych dzień zdjęciowy. Staramy się abyście Państwo wcześniej nas poznali aby stres związany z fotografią był znikomy a nasza obecność wręcz pomagała rozładować stres:)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Świadomość że obok są wspaniali fotografowie :) Realizujemy też tzw. 'kąciki foto" gdzie w wolnych chwilach w wyjątkowej scenerii wykonywane są fotografię w grupach np. same panie, Para młodych z rodzicami...itp.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski, język rosyjski. Realizujemy tez fotografię związaną z różnymi obrządkami religijnymi.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Staramy się aby każda sesja, zlecenie było inne. Nie naśladujemy tylko zawsze tworzymy coś orginalnego.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze staramy się aby materiał końcowy był wypadkową Państwa oczekiwań. Podpowiadamy ale i słuchamy. Efekt końcowy jest wspólnym sukcesem.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Radzimy sobie doskonale. Przykładem mogą być sesje na Kasprowym Wierchu. Mamy sprzęt pozwalający na pracę w każdych warunkach. Gdy nie ma prądu, mamy nawet swój agregat.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Gdy nie ma prądu, mamy nawet swój agregat.Dysponujemy swoim sprzętem oświetleniowym. Także w kościołach zazwyczaj wzmacniamy światło zastane swoim dodatkowym oświetleniem.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Jest bardzo różne podejście do fotografii. Zdarzają się spotkania gdzie jako alternatywę usługi stawia się "ciocię" która właśnie kupiła aparat.:)
Generalnie jednak ustala się scenariusz, duży akcent jest kierowany na przygotowania, na zdjęcia grupowe. Sesję coraz bardziej wracają do klasyki, przyroda, romantyczne miejsca, ciepłe światło. fotografia z emocjami. Już na tym etapie planuje się fotografię ciążową oraz zdjęcia z nowym potomkiem :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Najczęściej są zamawiane tzw. kipy video z montażem materiału z całości uroczystości, raczej nie nagrywamy już materiału " w jednym ciągu" kilku godzinnym. Zaczynają być tez popularne "odgrywane teledyski" z fabułą w głównej roli z Parą młodych z ustalonym wcześniej scenariuszem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Siebie, aparaty, komputery (coś co pozwoliłoby mieć zasięg do netu:)), muzykę....paluszki, nasze koty - więc i paluszki rybne...telefon do Wesele z klasą aby mieć informację o zleceniach.:)

Nasze pasje.

Fotografia, sztuka, muzyka, informatyka, grafika, podróże.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostką jest to że :Robimy zdjęcia że aż ho ho. ...:)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Mistrz i Małgorzata, Proust, Kraina Patalonków, Abe Cobo...

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7772122304
Adres: Środa Wielkopolska, , 63-020, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 791

Popularne miasta w okolicy