Restauracja Siuchajsko id:11994

Oferta
Dodaj do plannera

W lipcu 2002r. na Krzeptówkach w Zakopanem wyrosła w szybkim tempie drewniana chata, w której gościnnych progach możemy się posilić, a także poznać regionalne zwyczaje, bogactwo góralskiego tańca i stroju. Jak obiecują właściciele, wbrew „zbójeckiej" nazwie, nie złupią tu naszego portfela.
Roztańczony „Siuchaj" - co w góralskiej gwarze oznacza zbójnika pięknego - jest symbolem tej regionalnej restauracji położonej tuż przy drodze wiodącej z Zakopanego do Chochołowa,ok. 250 metrów za Sanktuarium MBF Ojców Palotynów...

Siuchajsko" dysponuje 200 miejscami w dwóch salach. Goście restauracji mogą skorzystać z parkingu przy obiekcie. Sale ozdobione regionalnymi sprzętami, a także rzeźbami, rozmieszczone są na dwóch poziomach. Choć różnią się charakterem, to łączy je jedno - centralnie umieszczony kominek stwarza ciepły, domowy nastrój. Rozmieszczone na ścianach napisy przypominają, że w dawnej tradycji budowlanej chałupy takie jak ta, miały swoje „Izby Biołe" i „Izby Corne". Ale to nie jedyne nawiązanie do tradycji.

Gra góralska kapela, a na życzenie klienta góralska para urządza pokaz i naukę tańca, prezentując jednocześnie elementy stroju regionalnego.

Serdecznie zapraszamy

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Restauracja Siuchajsko id:11994
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Katarzyna Wasilewska Dodano: 10-04-2014
(5)
MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE MIEJSCE NA WESELE.
MY TAM Z MĘŻEM SIĘ POZNALIŚMY, DLATEGO POSTANOWILIŚMY TO W JAKIŚ SPOSÓB UWIECZNIĆ, DLATEGO CAŁĄ UROCZYSTOŚĆ ZORGANIZOWALIŚMY W SIUCHAJSKO Z POMOCĄ WŁAŚCICIELI. WŁAŚCICIELE TAK NAPRAWDĘ ZAŁATWILI WSZYSTKO, DOSTOSOWALI SIĘ DO NASZEGO MENU, PRZEPIĘKNIE UDEKOROWALI CAŁE MIEJSCE, ZADBALI RÓWNIEŻ O KAPELĘ GÓRALSKĄ. ZABAWA BYŁA PRZEDNIA, POZA TYM CIESZĘ SIE, ŻE WSZYSTKO BYŁO TAK JAK NALEŻY. OBSŁUGA POSTARAŁA SIĘ, NASI GOŚCIE BYLI POD WIELKIM WRAŻENIEM ZAANGAŻOWANIA PERSONELU. NIESAMOWITA ATMOSFERA, BARDZO LUŹNO, ZABAWNIE, NIC DZIWNEGO ŻE WSZYSTKO PRZECIĄGNĘŁO SIĘ DO 6 NAD RANEM.
DZIĘKUJEMY ZA DOSKONAŁĄ ZABAWĘ.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Restauracja Siuchajsko
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Zakopane
Data dodania: 07-03-2014
Liczba odwiedzin: 262

Nowe ogłoszenia