Zobacz zdjęcia (5)
Salon Mody Ślubnej ISABELLE, Limanowa - zdjęcie 1
Salon Mody Ślubnej ISABELLE, Limanowa - zdjęcie 2 Salon Mody Ślubnej ISABELLE, Limanowa - zdjęcie 3 Salon Mody Ślubnej ISABELLE, Limanowa - zdjęcie 4 Salon Mody Ślubnej ISABELLE, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Mody Ślubnej ISABELLE id:32418

Limanowa, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie

Salon sukien ślubnych 'ISABELLE' istnieje na rynku Limanowej już od kilku lat. To właśnie nasze doświadczenie, profesjonalizm i troska o zadowolenie klientek, stały się przyczyną popularności naszych kreacji.

W swojej ofercie prezentujemy suknie z renomowanych firm,zarówno znanych projektantów z Polski jak i z zagranicy.

Każda wykonana przez nas suknia ślubna stanowi kwintesencję elegancji, piękna i stylu. W naszej pracy dążymy do perfekcji i dbamy o każdy szczegół. Staramy się, aby każda klientka była zadowolona z zamówionej sukni ślubnej.


W pracy takiej jak nasza bardzo ważna jest współpraca z klientką. Dobry kontakt z Panną Młodą jest czynnikiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu. Realizując zamówienie klientki, bierzemy pod uwagę jej pragnienia i oczekiwania, a jednocześnie staramy się służyć naszą wiedzą i doświadczeniem.
Zajmiemy się nie tylko zaprojektowaniem wymarzonej przez Ciebie sukni ślubnej, ale także jej wykonaniem i idealnym dopasowaniem do Twojej figury. Wykonujemy suknie w każdym rozmiarze. Nie ma dla nas projektów niemożliwych. W naszej ofercie znajdują się również suknie wieczorowe, a także różnorodne dodatki ślubne, takie jak buty, welony, stroiki, rękawiczki czy biżuteria Swarovskiego.

Nasze Salon jest do Twojej dyspozycji. Dzięki nam Twoja suknia ślubna będzie wyjątkowa i niepowtarzalna, a Ty będziesz wyglądać olśniewająco i pięknie.

liczba odwiedzin: 1929

Popularne miasta w okolicy