Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Sensibile Music - oprawa muzyczna ślubu id:22389

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 08-08-2016
Liczba odwiedzin: 210

Oferta

Nie mają Państwo oprawy muzycznej na ślub? Mają Państwo obawy, że termin jest zbyt krótki i nie uda się nikogo znaleźć? Nie wiedzą Państwo na jaki instrument się zdecydować?
Ta oferta jest dla Państwa!

Zajmujemy się oprawa muzyczną ślubów i pochodnych uroczystości. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa w zasadzie każdy instrument, doradzimy przy wyborze składu. Zaproponujemy kilka opcji, z objaśnieniem i ceną tak, aby mogli Państwo wybrać najbardziej dogodną dla siebie opcję. Wiemy, że budżet Pary Młodej jest ograniczony, dlatego każdorazowo staramy się wybrać jak najbardziej korzystną opcję dla Państwa.
Współpracujemy wyłącznie z czynnymi zawodowo, profesjonalnymi muzykami.
Gwarantujemy unikalną i wzruszającą oprawę muzyczną.

Do wyboru takie instrumenty, jak (między innymi): harfa, skrzypce, obój, wiolonczela, klarnet, trąbka, saksofon, gitara,organy (w różnych konfiguracjach), śpiew, a także małe składy kameralne, takie jak trio czy kwartet smyczkowy.
Muzyka to nasza pasja często od najmłodszych lat dzieciństwa, dlatego oprawa muzyczna ważnej dla Państwa uroczystości jest dla nas wielką radością. Wkładamy mnóstwo serca w to, co robimy. Bo to kochamy.Agnieszka Krzemińska
Sensibile Music

Specjalizacja:

  • muzyka w Kościele
  • soliści

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Sensibile Music - oprawa muzyczna ślubu
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia