Zobacz zdjęcia (5)
Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. , Wrocław - zdjęcie 1
Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. , Wrocław - zdjęcie 2 Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. , Wrocław - zdjęcie 3 Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. , Wrocław - zdjęcie 4 Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. , Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Ślub Humanistyczny- wyjątkowe ceremonie ślubne. id:56202

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
509-067...

O nas

Marzy Wam się ceremonia, która będzie wolna od schematycznych urzędowych formalności lecz nie pozbawiona wzniosłości chwili? Czujecie, że jesteście sobie przeznaczeni, ale przekonania i okoliczności życiowe sprawiają, że ślub kościelny nie jest brany pod uwagę? Chcecie powiedzieć sobie wzajemne TAK w pięknym plenerze lub zabytkowej zamkowej sali?

Alternatywą jest organizowany i prowadzony przez nas ślub humanistyczny. Proponujemy go wszystkim zakochanym parom, które rozważają w nadchodzącym czasie swoje zaślubiny. Podczas wspaniałej ceremonii przygotowanej według Waszych oczekiwań przysięgniecie sobie wzajemną miłość bez względu na okoliczności. Scenariusz uroczystości stworzony zostanie wyłącznie dla Was i dostarczy wielu magicznych chwil, które na długo pozostaną w pamięci obecnych.

Dlaczego My?

Doświadczenie Teatralne: Nasza ekipa to wyłącznie profesjonaliści ze światem teatru w tle. To aktorzy, reżyserzy i ludzie sceny, których umiejętności wystąpień publicznych są bezkonkurencyjne. Dzięki latom pracy na deskach teatru, potrafią wchodzić w role, żonglować emocjami i improwizować w każdej sytuacji. Ich występy przyciągają setki oczu widzów, co gwarantuje, że Twoja ceremonia będzie prowadzona z gracją i pewnością siebie.


Minimalny Poziom Kompetencji: W naszym zespole nie ma miejsca dla przypadkowych osób. Nasz minimalny poziom kompetencji to ukończona akademia teatralna lub szkoła aktorska. Nie zatrudniamy studentów bez doświadczenia ani amatorów udających celebrantów.

Profesjonalizm i Rzetelność: U nas nie ma miejsca dla przypadkowych. Działamy na zasadzie profesjonalizmu i rzetelności. Każda ceremonia jest starannie przygotowywana, a nasi celebranci angażują się w nią w pełni, dbając o każdy szczegół.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nie ryzykujesz z amatorami. Nasz zespół celebrantów gwarantuje, że Twój najpiękniejszy dzień będzie przebiegał bez zakłóceń i dostarczy niezapomnianych chwil.

Nie jesteśmy zwykłą firmą organizującą śluby. Jesteśmy ludźmi z pasją do teatru i sztuki, którzy pragną uczynić Twoją ceremonię wyjątkową i niepowtarzalną.

Wybierając naszą ofertę, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i pewność, że Twój ślub będzie niezapomniany. Nie pozwól, aby najważniejszy dzień w Twoim życiu stał się źródłem wstydu wobec gości.


Zapraszamy do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Jacek 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
509-067...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 27
Zadzwoń
509-067...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie