Limuzyny: Porsche Panamera GTS, Audia A8, Mercedes S500 id:25617

1250 zł / wesele
Lubsko, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
601-981...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Porsche
 • Kolor: czarny

Tak szczególny dzień, jakim jest dzień zaślubin, wymaga wyjątkowej oprawy. Nawet najdrobniejsze szczegóły decyduje o powodzeniu uroczystości. Ważne jest aby państwo młodzi prezentowali się jak najlepiej, czując się przy tym wyjątkowo. Przejazd do ślubu limuzyną Audi A8, Porsche Panamera GTS lub Mercedes S 500 będzie eksluzywnym elementem Waszego dnia.


W naszej ofercie znajdą Państwo: Audi A8 2016 4.2l V8 385KM, Mercedes S500 5.5l V8 388KM, Porsche Panamera GTS 4.8l V8 440KM, VW Tuareg 2015 3.0l V6 265KM

Oferta obejmuje 1200zl:

- Elegancko ubranego kierowce

- Przejazd do Pana Młodego

- Przejazd do Panny Młodej

- Przejazd do Kościoła (ew.Urzędu Stanu Cywilnego)

- Przejazd do sali weselnej

- Przejazd na sesje zdjęciową ( po wcześniejszym ustaleniu, za dopłatą)

Termin i pozostałe warunki ustalam indywidualnie z każdą Parą!

Jestem otwarty na prośby i sugestie. Przystrojenie samochodu leży po stronie Pary Młodej.

Cena wynajmu to 1200zł za pierwsze 6h lub 299zł/h (jeżeli krócej niż 6h). Możliwość wynajmu na cały dzień wraz ze zdjęciami, każda kolejna godzina dodatkowo 100zł (podane ceny są orientacyjne każdą trasę wyceniamy indywidualnie i staramy się dostosować do potrzeb klienta). Podane ceny obejmują trasę do 100km tam i z powrotem z miejscowości Zielona Góra, dalsze trasy są wyceniane indywidualnie (doliczamy 1,5zł za km). Podane ceny są orientacyjne zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta.

UWAGA: Cena nie obejmuje strojenia samochodu, współpracujemy z jedną sprawdzoną kwiaciarnią, którą szczerze polecamy ze względu na jakość i pewność usług. Jeżeli klient chce strojenie we własnym zakresie, to trzeba pamiętać, że ponosi się odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia lakieru etc (w takich przypadkach sugerujemy ustrajanie na przyssawki).

Martwisz się jak przewieźć gości do kościoła i na wesele, w jaki sposób goście weselni powrócą do domów czy hoteli? NIE MA PROBLEMU! mamy również dwa busy (z kierowcą) 6 i 8 osoby dostępnych do państwa dyspozycji. Orientacyjna cena to 130zł/h za wesele (podana cena jest ceną orientacyjną, po ustaleniu szczegółów podajemy konkretną cenę dla klienta)

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

Państwu usługę wynajmu luksusowej limuzyny z kierowcą. Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem na podróż Biznesową oraz inne ważne uroczystości i wydarzenia publiczne. Wysokiej jakości samochody zapewnią państwu komfort i bezpieczeństwo podróży w każdych warunkach.

Zapraszam do współpracy.

Oferta

Oferta nr 1
1250 / wesele

Dodatkowe opcje do ustalenia

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Jędrzej Lewandowski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Jędrzej Lewandowski
Adres:Lubsko
68-300woj. lubuskie
601-981...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 06-03-2017, liczba odwiedzin: 1524
Telefon
601-981...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie