Zobacz zdjęcia (5)
STUDIO  foto video  MOVIE, Łowicz - zdjęcie 1
STUDIO  foto video  MOVIE, Łowicz - zdjęcie 2 STUDIO  foto video  MOVIE, Łowicz - zdjęcie 3 STUDIO  foto video  MOVIE, Łowicz - zdjęcie 4 STUDIO  foto video  MOVIE, Łowicz - zdjęcie 5
1 / 5

STUDIO foto video MOVIE id:16050

Łowicz, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Studio MOVIE zostało założone w 1996 roku.
Mając głowy pełne pomysłów i świeżego spojrzenia, postanowiliśmy zapełnić lukę w dziedzinie usług foto-video, dotyczącą reportaży z uroczystości okolicznościowych. Luką nazywam tutaj ogromną rozbieżność jakości między produkcją telewizyjną, a filmami amatorskimi – dosłownie i w przenośni, jakich mnóstwo mają Państwo okazję oglądać przy okazji ślubów, studniówek, itp. uroczystości, których wielokrotnie byliście uczestnikami. Chcemy Państwu zaoferować przede wszystkim inny wymiar tego co zwykło się nazywać videofilmowaniem, ale nie pozostajemy również nieobecni w dziedzinie fotografii. Jesteśmy także w stanie zająć się wykonaniem spotu lub folderu reklamowego, wideoklipu, reportażu foto lub video z wszelkiego rodzaju imprez zbiorowych (koncerty, festyny, przedstawienia teatralne).
Wrodzona skromność nie pozwala nam na opisywanie wieloletniego doświadczenia, wiedzy z dziedziny grafiki komputerowej oraz umiejętności operatorskich jakimi dysponują wszyscy nasi pracownicy. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z próbkami naszej pracy, umieszczonymi w dziale ‚ FOTO – VIDEO ‚. Jeżeli nasza oferta jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania, to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dysponujemy najnowszym sprzętem filmowym, a wszystkie nasze produkcje realizujemy w jakości High Definition. Cały czas staramy się rozwijać i dążyć do maksymalnej kreatywności w tym co robimy, bo nic nie sprawia większej satysfakcji niż produkt, który można z dumą pokazać.

Czy zdarzyło Ci się już, że oglądałeś nudne filmy i w dodatku z pilotem w ręku? Szukasz czegoś innego? W ważnym dla Ciebie dniu wogóle nie rozważałeś wykonania pamiątkowego filmu? Tak jak wielu naszych klientów zobacz dlaczego nasze filmy są wyjątkowe? Kliknij przycisk DSLR – FILM i oceń naszą pracę.

liczba odwiedzin: 2890

Popularne miasta w okolicy