Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

WHITE FOREST Naturalna fotografia ślubna id:31725

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 25-10-2017
Liczba odwiedzin: 200

Oferta

Jeśli szukacie naturalnej fotografii ślubnej to świetnie trafiliście! Z przyjemnością będę towarzyszył Wam w tym najważniejszym dniu żeby stworzyć niezapomnianą historię i uwiecznić wszystkie magiczne chwile takimi jakie były w rzeczywistości. Dyskretnie rejestruję chwile, które ze względu na stres i emocje łatwo przegapić. Chciałbym żeby po latach zdjęcia przywoływały emocje towarzyszące wam w dniu ślubu: wzruszenie, radość, śmiech i łzy.

Jeśli krępuje Was obecność fotografa podczas ślubu to nie musicie się obawiać. Gwarantuję Wam, że przez większość czasu będę dla Was niewidoczny. Tworzę reportaż, nie aranżuję scen ani nie ustawiam zdjęć. Jestem zwolennikiem dyskretnego uwieczniania prawdziwych emocji, które towarzyszą Wam i waszym gościom w dniu ślubu.

W ramach oferty podstawowej oferuję Wam:
- reportaż od przygotowań w domu Pani Młodej, błogosławieństwo, uroczystość w kościele lub USC, przyjęcie weselne do oczepin (maksymalnie do g. 1:00)
- opcjonalnie krótką sesję plenerową w dniu ślubu
- 500 zdjęć po twórczej obróbce graficznej
- pendrive z kompletem zdjęć w dwóch formatach (pełna rozdzielczość oraz rozmiar pomniejszony do internetu)
- eleganckie, drewniane pudełko ze zdjęciami – 120 zdjęć w formacie 10 x 15 naświetlanych na jedwabnym papierze Kodak Endura
- galerię internetową zabezpieczoną hasłem (dostępna przez 3 miesiące od daty udostępnienia).

O finalnym kształcie i zakresie usługi decydujecie sami. Pakiet możecie rozszerzyć o sesję plenerową w inny dzień czy fotoalbum w formacie 20×30 cm, z najwyższą jakością druku, indywidualnie projektowanymi rozkładówkami i oprawą introligatorską. Zachęcam Was do odwiedzenia strony, zapoznania się z pełną ofertą i moim portfolio.

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

WHITE FOREST Naturalna fotografia ślubna
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.