Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

WHITE FOREST Naturalna fotografia ślubna id:31725

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 25-10-2017
Liczba odwiedzin: 141

Oferta

Jeśli szukacie naturalnej fotografii ślubnej to świetnie trafiliście! Z przyjemnością będę towarzyszył Wam w tym najważniejszym dniu żeby stworzyć niezapomnianą historię i uwiecznić wszystkie magiczne chwile takimi jakie były w rzeczywistości. Dyskretnie rejestruję chwile, które ze względu na stres i emocje łatwo przegapić. Chciałbym żeby po latach zdjęcia przywoływały emocje towarzyszące wam w dniu ślubu: wzruszenie, radość, śmiech i łzy.

Jeśli krępuje Was obecność fotografa podczas ślubu to nie musicie się obawiać. Gwarantuję Wam, że przez większość czasu będę dla Was niewidoczny. Tworzę reportaż, nie aranżuję scen ani nie ustawiam zdjęć. Jestem zwolennikiem dyskretnego uwieczniania prawdziwych emocji, które towarzyszą Wam i waszym gościom w dniu ślubu.

W ramach oferty podstawowej oferuję Wam:
- reportaż od przygotowań w domu Pani Młodej, błogosławieństwo, uroczystość w kościele lub USC, przyjęcie weselne do oczepin (maksymalnie do g. 1:00)
- opcjonalnie krótką sesję plenerową w dniu ślubu
- 500 zdjęć po twórczej obróbce graficznej
- pendrive z kompletem zdjęć w dwóch formatach (pełna rozdzielczość oraz rozmiar pomniejszony do internetu)
- eleganckie, drewniane pudełko ze zdjęciami – 120 zdjęć w formacie 10 x 15 naświetlanych na jedwabnym papierze Kodak Endura
- galerię internetową zabezpieczoną hasłem (dostępna przez 3 miesiące od daty udostępnienia).

O finalnym kształcie i zakresie usługi decydujecie sami. Pakiet możecie rozszerzyć o sesję plenerową w inny dzień czy fotoalbum w formacie 20×30 cm, z najwyższą jakością druku, indywidualnie projektowanymi rozkładówkami i oprawą introligatorską. Zachęcam Was do odwiedzenia strony, zapoznania się z pełną ofertą i moim portfolio.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

WHITE FOREST Naturalna fotografia ślubna
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia