WIECZÓR PANIEŃSKI id:34593

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 16-03-2018
Liczba odwiedzin: 140

Oferta Pozostałe Toruń

Wieczór panieński może odbyć się w wielu stylach tańca. Polecamy przede wszystkim energiczne: salsa, bachata, ladies latino, zajęcia sexy dance – gorący taniec z rekwizytami lub na krzesłach, czy oryginalną burleskę. Świetną atrakcją może być też lekcja pole dance. Nasze instruktorki zapewnią niepowtarzalny klimat i uczynią wspólnie spędzony czas wyjątkowym i niezapomnianym!
Wieczór panieński to doskonała okazja, aby zaszaleć tylko w kobiecym gronie. Zapraszamy Pannę Młodą i jej przyjaciółki na wyjątkową lekcję tańca.

Przygotujemy dla Was bardzo kobiecą choreografię, w której poczujecie się zmysłowo i poznacie zupełnie nowe ruchy. Taka lekcja tańca idealnie wprowadzi pannę młodą w nastrój wieczornego szaleństwa.

Muzykę i choreografię dobierzemy indywidualnie tak, by pasowała do zaplanowanej konwencji wieczoru panieńskiego. Możemy wybrać temat przewodni, wykorzystać dodatkowe rekwizyty. Wszystko dopasowane ze smakiem i oparte o zainteresowania i charakter przyszłej Panny Młodej. Zajęcia prowadzone są w naszym studiu, w indywidualnie uzgadnianych terminach i porach.

Najpopularniejsze motywy przewodnie wieczoru panieńskiego w Jagielski Dance Project to: retro czy pin-up. Jesteśmy otwarci na inne propozycje!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o WIECZÓR PANIEŃSKI Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

WIECZÓR PANIEŃSKI
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100

Godziny pracy

Pn:09:00 - 21:00
Wt:09:00 - 21:00
Śr:09:00 - 21:00
Cz:09:00 - 21:00
Pt:09:00 - 21:00
Sb:09:00 - 14:00
Nd:09:00 - 14:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.