Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

Zatanczmy - pierwszy taniec online! id:22716

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (3)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 05-09-2016
Liczba odwiedzin: 303

Oferta

Martwisz się jak wypadnie Wasz pierwszy taniec, a nie masz zbyt dużo czasu, żeby jeździć na kurs stacjonarny? Cenisz sobie elastyczność i niezależność? Właśnie dla takich osób stworzyłam kurs tańca online. Z łatwością, KROK PO KROKU nauczysz się choreografii, która została przygotowana dla osób, które nie mają doświadczenia w tańcu, jak również dla tych którzy szukają inspiracji, żeby przygotować swój własny taniec weselny.

CHOREOGRAFIA DO UTWORU TOMA JONESA znajduje sie na nasze stronie.
W każdej chwili możesz wysłać do mnie filmik z Waszymi postępami, a ja udzielę Wam niezbędnych wskazówek. Uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak długo masz na to ochotę.

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec

Pozostałe

  • taniec nowoczesny

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Zatanczmy - pierwszy taniec online! id:22716
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 3,67 / 5
(5)
Autor: Krzysztof
Dodano: 26-07-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Blachownia
Jak na gościa który potrafił wcześniej kiwać głową i podpierac ściany, teraz o jeden stres w życiu mniej ( przetestowane na własnym weselu jak i na paru innych ). Naprawdę polecam dla każdego kto umie i nie umie tańczyć, a chce zadowolić swoją kobietę ( albo kogoś innego, ja tam tylko swoją) :) przyjemny i bezstresowy sposób dla każdego kto ma kawałek wolnego miejsca w domu by się poruszać. Polecam!!!!
(5)
Autor: Marcin
Dodano: 26-07-2017
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Londyn
Bardzo polecamy kursy online na Zatanczmy.pl. Instruktaż krok po kroku bardzo staranny, dokładny i nagrany w wysokiej jakości. Żyjemy w wiecznym pośpiechu, a dzięki niemu mogliśmy ćwiczyć w wolnych chwilach, co skutkowało perfekcyjnym wykonaniem przed weselnymi Gośćmi :-) dziękujemy!
(1)
Autor: Katarzyna
Dodano: 25-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Poznań
Kurs internetowy to dla nas jedyna opcja. Niestety musieliśmy zrezygnować z tej firmy Zatanczmy, ponieważ ich kurs internetowy był słabej jakości merytorycznej, nie da się z niego się nauczyć, niestety. Wybór padł tu ze względu na cenę, ale.... Na szczęście znaleźliśmy inną choreografię na innej stronie! Nie chcę tu robić reklamy, po prostu zastanówcie się 2 razy za nim wybierzecie tańszą wersję... My się zawiedli....

Dane kontaktowe

Zatanczmy - pierwszy taniec online!
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia