Zobacz zdjęcia (9)
Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1
Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 2 Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 3 Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 4 Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 5
Anielle Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 6
1 / 9

Anielle Wedding Planner id:53784

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
515-475...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć!
Nazywam się Dagmara Stepek i jestem Wedding Plannerką, a także strategiem, projektantką, artystką, perfekcjonistką, twórcą, partnerem, przyjacielem- wszystkim, czego potrzebujecie, aby stworzyć Wasz wyjątkowy dzień!

Jestem zakochana w uroczystościach mających swój konkretny, zdefiniowany styl, niezależnie od tego jaki on jest. Walczę o to, aby każda Para Młoda czuła się na swoim weselu jak najważniejszy Gość, aby była to dla nich impreza życia i spełnienie marzeń. Kocham emocje, śluby i planowanie!

Jaką jestem Wedding Plannerką? Otwartą na wszystkie pomysły i propozycje! Cierpliwą i wyrozumiałą, ale zarazem dość konkretną i bardzo zorganizowaną (w końcu jestem od dopilnowania wszystkich elementów). Mam dość duże poczucie humoru, ogromny dystans do siebie i niezbadane pokłady kreatywności. Ale przede wszystkim myślę, że jestem dobrym słuchaczem, i z przyjemnością poznam wszystkie Twoje pomysły, uwagi, opowieści ślubnych marzeń z dzieciństwa, a także jak minął Ci dzisiejszy dzień :)

Zapraszam Cię do wspólnego, ślubnego świata :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początku przesyłam krótki formularz, zawierający pytania o najbardziej podstawowe informacje dotyczące ślubu i wesela. Następnie umawiam się na pierwsze spotkanie przy pysznej kawie osobiście, lub online. Wysłuchuję wszystkich pomysłów, pragnień, wszystkich informacji oraz wstępnie opowiadam o tym, co możemy osiągnąć, jak będzie wyglądała nasza współpraca oraz przedstawiam Wam ofertę cenową mojej usługi. Do tego etapu kontakt jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli Para Młoda jest zainteresowana współpracą, na kolejnym spotkaniu podpisujemy umowę i rozpoczynamy przygotowania do najpiękniejszej uroczystości! Jestem dla Pary Młodej wsparciem wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje, organizuję wszystkie elementy, przeprowadzam rozmowy z podwykonawcami, czuwam nad budżetem oraz przeprowadzam rozliczenia. W dniu ślubu jestem dostępna od rana do 1 w nocy lub dłużej, aby skoordynować i dopilnować uroczystości :)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda Para Młoda, która:
- zwyczajnie nie ma czasu (dużo pracuje, ma małe dzieci, itp.)
- mieszka za granicą i ślub oraz wesele chce zorganizować w Polsce,
- mieszka w Polsce, ale daleko od miejsca, w którym chce zorganizować ślub i wesele,
- nie lubi zadań organizacyjnych i biurowych, rozmów przez telefon, wysyłania maili, ciągłego kontaktu z podwykonawcami,
- nie jest pewna, czego dokładnie chce i potrzebuje osoby, która wszystkie elementy złączy w jedną całość,
- chce mieć pewność, że uroczystość zostanie zorganizowana profesjonalnie, bez niepotrzebnych wpadek ze strony niesprawdzonych usługodawców,
- która chciałaby uroczystości oryginalnej, ale nie jest pewna, czy sama poradzi sobie z tym zadaniem,
- która pochodzi z rodziny patchworkowej i ma problemy w byciu mediatorem stron oraz własnym organizatorem,
- której rodzina ma mocny wpływ na Młodą Parę, przez co wszystkie zapadające decyzje są sprzeczne i ostatecznie źle wpływają na uroczystość,
oraz wszyscy pozostali! :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Czas to czynnik trudny do określenia, kiedy nie wiadomo co dokładnie należy wykonać. Niemniej jednak ogólnie ujmując, najbardziej optymalnym czasem na zorganizowanie uroczystości, jest okres około 12-18 miesięcy. Nie jest jednak problemem, aby uroczystość zorganizować również w krótszym czasie. Napiszcie do mnie, a ja z przyjemnością udzielę odpowiedzi na pytanie w konkretnym, Waszym przypadku :)

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Osobiście uważam, że współpraca z Wedding Plannerem oszczędza nam przede wszystkim CZAS, a dla wielu czas to pieniądz, oraz STRES, który negatywnie wpływa na nasze życie zawodowe, prywatne, a także zdrowie. Zdecydowanie tego zaoszczędzę Wam będąc Waszą Wedding Plannerką :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

EMOCJE! Kocham emocje- kocham je widzieć, czuć i z nimi pracować! Drugim aspektem jest kreowanie i kreatywność- świadomość, że możemy zrobić prawie wszystko, a każda uroczystość jest inna i wyjątkowa- tutaj nie ma miejsca na nudę! Kocham również satysfakcję, z dobrze wykonanej pracy, z zadowolenia Klientów, z pomocy przy spełnieniu ich pięknych marzeń!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Certyfikat Wedding Planner Expert uzyskany podczas szkolenia akredytowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2020 roku, kiedy zaczęłam pracę w marce kreującej ślubną papeterię. W tym czasie również zdobywałam dużo wiedzy przydatnej podczas organizacji ślubów i w 2022 roku odważyłam się rozpocząć pracę w marce Anielle, gdzie pracuję jako Wedding Planner.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, z ogromną przyjemnością zajmę się organizacją wesela plenerowego! :)

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Biorę na siebie całą logistykę tego dnia, kontakt ze wszystkim podwykonawcami, ostateczne rozliczenia z podwykonawcami, koordynację całej uroczystości pod względem czasu i wszelkich planów, a także "gaszenie" wszelkich ewentuanych "pożarów", które nie powinny w tym czasie zaprzątać Waszej głowy. Jestem z Wami od rana w dniu ślubu, do godziny 1 w nocy, lub dłużej jeśli będziecie tego potrzebować :)

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Większość naszego kontaktu przebiega online. W przypadku, kiedy warto byłoby, abyście zobaczyli lub spróbowali czegoś osobiście, wizyty w takich miejscach ustalam w taki sposób, aby dopasować je na przykład, do jednego, czy dwóch dni, w które jesteście w stanie być w Polsce. Jeśli nie ma takiej możliwości, w Waszym imieniu, i za Waszą zgodą takie spotkania mogę przeprowadzić sama, lub z członkiem Waszej rodziny, czy przyjacielem. Poza tym wszelkie nasze ustalenia odbywają się podczas wideokonferencji, rozmów telefonicznych, poprzez maile lub smsy ;)

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jasne! Jeśli tylko chcielibyście, abym zorganizowała dla Was taką dodatkową usługę, to jak najbardziej pozostaję do Waszej dyspozycji!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i ciągle doszkalam się w tym zakresie. Mój poziom jednak nie jest dla mnie w pełni zadowalający, więc aby mieć pewność, co do wszelkich ustaleń, umów i innych ważnych kwestii, preferuję aby zapadały one w języku polskim, lub w obecności tłumacza :)

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jedną- Waszą :) Uważam, że tylko w sytuacji, w której w tygodniu Waszego ślubu mogę skupić się tylko na Was, jestem w stanie zapewnić Wam najwyższą jakość świadczonych usług.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt odbywa się w formie najbardziej preferowanej przez Parę Młodą: spotkania osobiste, spotkania online, rozmowy telefoniczne, mailowo, poprzez smsy. Odbywa się tak często, jak sytuacja tego wymaga, jednocześnie z uzgodnieniem kontaktu z Młodą Parą, tak aby nie przeszkadzać w codziennych obowiązkach, czy życiu zawodowym. Kontaktuję się w celu podjęcia wszelkich decyzji, omówienia ustaleń, przedstawienia ofert i możliwości, a także etapu na którym aktualnie jesteśmy, oraz aby przypomnieć o nadchodzących terminach/płatnościach. Mój kontakt z Parą Młodą jest bardzo elastyczny- jestem w stanie dostosować się do Was i Waszych potrzeb :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście. Wtedy moja usługa nazywa się "częściową organizacją ślubu i wesela", co oznacza, że zajmę się pozostałymi elementami, oprócz tych już zorganizowanych, które zostaną przeze mnie jedynie zweryfikowane.

Opinie Anielle (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Anielle

Nazwa firmy: Anielle
Imię i nazwisko: Dagmara Stepek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
515-475...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 82
Zadzwoń
515-475...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie