Ścianka do zdjęć z indywidualną grafiką! Sprawdź LIKE A STAR!! id:22915

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma stworzona została z myślą o ludziach, którzy chcą się bawić w wyjątkowy sposób. Oferujemy usługi WYNAJĘCIA ŚCIANKI FOTOGRAFICZNEJ na terenie całej Polski. Nasza ścianka do zdjęć jest świetną atrakcją na wesela, urodziny, studniówki, wyjazdy integracyjne – na każdą imprezę!
Ściankę fotograficzną możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie wybierając jedną z trzech dostępnych opcji. Okres wynajmu dla wszystkich z nich wynosi aż 4dni! (fotobudkę masz tylko na kilka godzin:))
Decydując się na BASIC otrzymujesz fotościankę wraz z wybranym tłem fotograficznym oraz gadżetami i czerwonym dywanem. Tło fotograficzne wybierasz z dostępnych grafik z sekcji GOTOWE.
PREMIUM jest opcją, która cieszy się największą popularnością – w skrócie to wersja BASIC wzbogacona o personalizowane tło do zdjęć. Na czym polega personalizacja tła? Wybierasz jedną z grafik z sekcji PERSONALIZOWANE a my dopasowujemy ją do Ciebie za pomocą imion, dat, itd. Ścianka do zdjęć LIKE A STAR jest jedyna atrakcja weselna, imprezowa dostępna na rynku o tak indywidualnym charakterze.
Najbardziej rozbudowana opcja LUX charakteryzuje się indywidualnym tłem fotograficznym.
Możesz dostarczyć nam gotowy projekt tła lub skorzystać z możliwości stworzenia go przez LIKE A STAR specjalnie dla Ciebie.
Znudziły Ci się standardowe atrakcje imprezowe, weselne, urodzinowe? Chcesz się poczuć jak gwiazda na czerwonym dywanie? Zamów ściankę eventową LIKE A STAR!

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz facebooka, gdzie można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji!

Cennik

Orientacyjna cena: 599 PLN / Wypożyczenie

Pakiet BASIC - 599zł
Pakiet PREMIUM - 749zł
Pakiet LUX - do uzgodnienia

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

505-808...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:LIKE A STAR
Imię:Marcin
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 19-09-2016
Liczba odwiedzin: 893

Nowe ogłoszenia