Pudrowelove EVENTS & WEDDING PLANNER

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Oferta skierowana jest do Par, które chcą powierzyć nam organizację wraz z koordynacją bądź też samą koordynację dnia ślubu oraz wesela. Dopasujemy się do Państwa oczekiwań.

Dlaczego my?

DZIAŁAMY Z PASJĄ
Zamienię w rzeczywistość Państwa wyobrażenia, wizje i marzenia dotyczące dnia ślubu. Państwa zadowolenie i poczucie spokoju w dniu ślubu, to moja pasja i praca, mój obowiązek i najważniejsze zadanie. Pragnę, aby wszyscy Nowożeńcy mogli się w pełni cieszyć tą wyjątkową chwilą i w spokoju przeżywać towarzyszące emocje!

DZIAŁAMY PROFESJONALNIE
Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną. Szkolenie w Perfect Day zdecydowanie jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy i doświadczenia jakie już zdobyłam organizując śluby i wesela klientów, przyjaciół, rodziny, znajomych, a przede wszystkim organizując swój ślub.

DZIAŁAMY ODPOWIEDZIALNIE
Dnia ślubu nie da się powtórzyć, dlatego organizację tego szczególnego dnia warto powierzyć profesjonaliście, który czuwa nad każdym detalem.
Zatrudniając Konsultanta ślubnego, to ja będę odpowiedzialna za przebieg przygotowań oraz za efekt końcowy. Doskonale wiem jak ważne jest wsparcie w tym wyjątkowym dniu, który naładowany jest ogromnymi emocjami i stresem, bo sama całkiem niedawno byłam Panną Młodą.

DZIAŁAMY NA KAŻDĄ KIESZEŃ
Rozpoczynając współpracę nie sugeruję się wysokością budżetu, ale pomysłem i wizją tego dnia. Jestem przekonana, że o wyjątkowości uroczystości nie decydują pieniądze a kreatywność i znajomość branży organizatora! Indywidualne podejście, doświadczenie i duży zasób wiedzy pozwalają mi aranżować wyjątkowe uroczystości, podczas których każdy detal jest głęboko przemyślany. Skutecznie pomogę uniknąć kosztownych pułapek oraz dodatkowych i niepotrzebnych wydatków.

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, wyjątkowa chwila, w której składa się przysięgę miłości. Moim głównym zadaniem jest pomoc w przygotowaniach ślubnych, tak aby ten najważniejszy dla Was dzień był wolny od stresu, zmęczenia i niepewności czy wszystko jest tak jak sobie to Państwo wymarzyli.

Zapraszam do współpracy ♥

liczba odwiedzin: 1643

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie