Zobacz zdjęcia (4)
The Wedding Day & Konsultanci ślubni, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
The Wedding Day & Konsultanci ślubni, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 The Wedding Day & Konsultanci ślubni, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 The Wedding Day & Konsultanci ślubni, Bielsko-Biała - zdjęcie 4
1 / 4

The Wedding Day & Konsultanci ślubni id:39927

Bielsko-Biała, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Kim jest konsultantka ślubna? To ktoś na wzór osobistego managera i doradcy do spraw ślubu i wesela, kto doskonale zna branżę ślubną i potrafi zaplanować oraz zorganizować uroczystość, korzystając przy tym z usług sprawdzonych podwykonawców.

Ja, nazywam się Ania Ścieszka i od 8 lat jako certyfikowana wedding plannerka przygotowuję i koordynuję uroczystości w agencji "The Wedding Day". Zorganizowałam wiele ślubów i przyjęć w różnych miejscach dla różnych osób, ale za każdym razem to równie ekscytujace i urzekające chwile.

Moja praca nie polega tylko na wyszukiwaniu podwykonawców, sprawdzaniu umów, pilnowaniu budżetu i koodynowaniu przygotowań, choć to bardzo ważne aspekty. Równie istotne są empatia, umiejętność słuchania, elastyczność w działaniu i odporność na stres :-)

Służenie radą, emocjonalne wsparcie, a także pomoc w rozładowywanie napięć są często nieodłącznym elementem w trakcie współpracy z parami, dlatego nie wyobrażam sobie, aby moja praca organiczała się schematycznych działań i standardowych rozwiązań.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (2)

Dodaj opinię
The Wedding Day & Konsultanci ślubni id:39927
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Bielsko
Data dodania: 19-07-2020

Jestem pełna podziwu dla całego zespołu The Weddingday. Ania(pozwole sobie po imieniu,bo w trakcie przygotowań tak Nam było wygodniej) osoba pełna pomysłów,kreatywna ale równocześnie zdecydowana i wymagająca dzięki czemu cały ślub i przyjęcie było perfekcyjne pod każdym względem.Wszystko dopilnowane włącznie ze mną.Wszystko o czasie.Kazdy z Naszych gości wiedział co ma robić,gdzie ma jechać.Jestem szczęśliwa że zaufalam i wybrałam tą firmę.Polecam.Naprawde warto☺A przy okazji chciałam napomknąć że Ania wykonuje przepiękne kompozycje kwiatowe i w tym miejscu DZIĘKUJE za cudowny bukiet ślubny.

D
Dobrochna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 15-07-2020

Świetnie zorganizowane wesele. Stylowe, niebanalne dekoracje. Przepiękne aranżacje kwiatowe, które p. Ania własnoręcznie przygotowuje!

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1170

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie