Zobacz zdj─Öcia (5)
Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna id:17402

Bielsko-Bia┼éa, ┼Ťl─ůskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksi─ů┼╝ka
  • sesja narzecze┼äska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotograf├│w

Digital Foto s.c. jest autoryzowanym laboratorium fotograficznym Fujifilm i posiadamy potwierdzaj─ůce to certyfikaty.

Wykonujemy ca┼éy szereg us┼éug zwi─ůzanych z fotografi─ů, ale przede wszystkim zajmujemy si─Ö najwy┼╝szej jako┼Ťci fotografi─ů ┼Ťlubn─ů w studio i plenerze oraz reporta┼╝em w ko┼Ťciele i USC.

┼Üluby nie s─ů jednak nasz─ů jedyn─ů specjalno┼Ťci─ů. Wykonujemy r├│wnie┼╝ doskona┼ée reporta┼╝e i sesje zdj─Öciowe na I Komunii ┼Üwi─Ötej, chrztach oraz innych uroczysto┼Ťciach.

Nasze studio zawsze czeka na Państwa pomysły i propozycje które chętnie zrealizujemy ponieważ uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Obsługujemy również firmy w szeroko pojętym zakresie usług fotograficznych, od fotografii produktów po obsługę imprez firmowych.

Zapraszamy do naszego studia oraz sklepu z szerokim wyborem: ram, ramek, antyram, album├│w oraz innych akcesori├│w. Na miejscu wykonujemy najwy┼╝szej jako┼Ťci zdj─Öcia do wszystkich dokument├│w - dow├│d osobisty, paszport, prawo jazdy, dyplom, wiza i inne.

Zdj─Öcia drukujemy w rozmiarach od 9x13 do 30x90cm na papierach Fujifilm (r├│wnie┼╝ Silk i Pearl). Posiadamy ploter dzi─Öki kt├│remu mo┼╝emy drukowa─ç zdj─Öcia o wielko┼Ťci nawet 100x150cm na papierach Fujifilm (Satin / Gloss / Pearl / MattBond) oraz p┼é├│tnie Fujifilm (White Canvas). Istnieje r├│wnie┼╝ mo┼╝liwo┼Ť─ç naklejenia zdj─Ö─ç na 5mm piank─Ö usztywniaj─ůc─ů.
Wykonujemy fotogadżety z dowolnym nadrukiem, takie jak kubki, poduszki, koszulki, puzzle, podkładki pod mysz, magnesy i inne.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia nas osobi┼Ťcie. Do┼éo┼╝ymy wszelkich stara┼ä aby Pa┼ästwo byli zadowoleni z naszych us┼éug.