Zdjęcia | Oferta

Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna id:17402

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bielsko-Biała, śląskie
Data dodania: 26-11-2015
Liczba odwiedzin: 246

Oferta

Digital Foto s.c. jest autoryzowanym laboratorium fotograficznym Fujifilm i posiadamy potwierdzające to certyfikaty.

Wykonujemy cały szereg usług związanych z fotografią, ale przede wszystkim zajmujemy się najwyższej jakości fotografią ślubną w studio i plenerze oraz reportażem w kościele i USC.

Śluby nie są jednak naszą jedyną specjalnością. Wykonujemy również doskonałe reportaże i sesje zdjęciowe na I Komunii Świętej, chrztach oraz innych uroczystościach.

Nasze studio zawsze czeka na Państwa pomysły i propozycje które chętnie zrealizujemy ponieważ uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Obsługujemy również firmy w szeroko pojętym zakresie usług fotograficznych, od fotografii produktów po obsługę imprez firmowych.

Zapraszamy do naszego studia oraz sklepu z szerokim wyborem: ram, ramek, antyram, albumów oraz innych akcesoriów. Na miejscu wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia do wszystkich dokumentów - dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dyplom, wiza i inne.

Zdjęcia drukujemy w rozmiarach od 9x13 do 30x90cm na papierach Fujifilm (również Silk i Pearl). Posiadamy ploter dzięki któremu możemy drukować zdjęcia o wielkości nawet 100x150cm na papierach Fujifilm (Satin / Gloss / Pearl / MattBond) oraz płótnie Fujifilm (White Canvas). Istnieje również możliwość naklejenia zdjęć na 5mm piankę usztywniającą.
Wykonujemy fotogadżety z dowolnym nadrukiem, takie jak kubki, poduszki, koszulki, puzzle, podkładki pod mysz, magnesy i inne.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia nas osobiście. Dołożymy wszelkich starań aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Dane kontaktowe

Digital Foto s.c. Profesjonalna Fotografia Ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-300

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:09:00 - 13:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia