Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Dj 007, wesela pl-ang, dj+wokalistka, dj+wodzirej, gadżety, napis LOVE id:13911

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj 007, wesela pl-ang, dj+wokalistka, dj+wodzirej, gadżety, napis LOVE

Paulina Ostatnio widziany 11-04-2018
883-563...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 21-01-2015
Liczba odwiedzin: 930

Oferta

Dj 007 to duet d-jski do wynajęcia, który zapewnia kompleksową obsługę muzyczną imprez okolicznościowych również w języku angielskim. Istnieje także możliwość wynajęcia dj-a wraz z wokalistką, której demo można znaleźć w multimediach w podanym ogłoszeniu. Prowadzimy wesela polsko-angielskie. Wypożyczamy opcjonalnie stojak z gadżetami widoczny na zdjęciach, aparat instax mini oraz podświetlany napis "LOVE" wysokości 70 cm, idealny do dekoracji stołu Pary Młodej, słodkiego stołu, bądź jako inny element doświetlenia sali.

Do dyspozycji dj-a mamy sprzęt nagłośnieniowy, który jest dobierany do wielkości sali i ilości zaproszonych gości: nagłośnienie 2000 WAT na stronę oraz 1000 WAT na stronę, a także oświetlenie na rampie sterowane w systemie DMX. Konferansjerka i prowadzenie imprezy przez dj-a jest w ramach oferty cenowej. Jako gratis wypożyczamy kolekcję gadżetów z profesjonalnym stojakiem. Kolekcja widoczna na jednym ze zdjęć.
dj 007 z Wrocławia, niczym agent - gotów jest na przyjęcie każdej misji, jego dewizą jest przede wszystkim zadowolenie gości, a wszystko to w stylowej oprawie i kulturalnej atmosferze. Organizacja zabaw integrujących, prowadzenie imprezy i wodzirejka to nieodłączny element każdego wesela z dj-em 007.
Każde zlecenie przyjmuje ze starannością i z wielką elastycznością podchodzi do oczekiwań Pary Młodej. Stawia na zabawy integrujące i taneczne w stylu zumby - to nowość, która porywa każdego.
Wesele poprzedza spotkaniem i ustaleniem scenariusza oraz stylu muzycznego imprezy. Przy jego doborze repertuaru bawią się starsi i młodsi, nikomu nie pozwoli siedzieć za stołem.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z menadżerką.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cennik

dj+wodzirej/wodzirejka
3000 / dzień

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj 007, wesela pl-ang, dj+wokalistka, dj+wodzirej, gadżety, napis LOVE
Imię:Paulina
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.