Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia, Limanowa - zdjęcie 1
Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia, Limanowa - zdjęcie 2 Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia, Limanowa - zdjęcie 3 Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia, Limanowa - zdjęcie 4 Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia, moja pasja Wasze emocje i wspomnienia id:6785

Limanowa, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

"Niebanalna fotografia ślubna, moja pasja którą podsycam od lat, Państwa świetna, niczym nie skrępowana zabawa, emocje i wspomnienia na lata."

Fotografia to mój sposób na nudę tego świata, połączenie pasji i pracy. To Wasze chwile zatrzymane w moich kadrach, które po latach staną się kluczem do Waszych wspomnień z tego niepowtarzalnego i wyjątkowego dnia.

Robiąc zdjęcia staram się nie ograniczać w żaden sposób, korzystam zarówno z jasnych obiektywów jak i lamp błyskowych. Jestem obserwatorem podczas ceremonii i imprez a kreatorem w czasie sesji plenerowych. Użyczam swoich pomysłów i słucham Waszych marzeń. Staram się aby sesje plenerowe były czystą niczym nie skrępowaną zabawą.

Nie będę pisał więcej bo najważniejsze są zdjęcia które można oglądać na bieżąco na blogu, a także stronie. To jaki jestem i jak pracuje Musicie sprawdzić Sami.

pozdrawiam Paweł

ps. działam głównie w południowej Polsce ale kilometry nie mają znaczenia, dotrę wszędzie...

liczba odwiedzin: 2298

Popularne miasta w okolicy