Zobacz zdjęcia (1)
Infinity Events - organizacja wesel, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Infinity Events - organizacja wesel id:21113

Warszawa, mazowieckie

O nas

MAGIA UNOSI SIĘ W POWIETRZU…

… ale zegar tyka coraz głośniej.

Zaplanujemy i zorganizujemy najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, a Wy będziecie mogli skoncentrować się tylko na swoim szczęściu!

Zaczynamy?

ORGANIZACJ A WESELA

TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ I SPORO PRACY

Klasyczna lub awangardowa konwencja, hmmm… Trudna decyzja. Elegancka sala o subtelnym wystroju, czy zabawa pod dachem błękitnego nieba. A później rezerwacje terminów, komponowanie menu pełne, zaproszenia, orkiestra, fotograf, auto, zakupy, przymiarki, design, makijaż, może strona i jeszcze coś, co sprawi, że nasze wesele będzie bajkowe. Sporo tego.

CZAS NA DOBRĄ WIADOMOŚĆ:

MY ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM – A WY BĘDZIECIE ZACHWYCENI

Wybierzcie ofertę All Inclusive w wersji INFINTY EVENTS

WŁAŚNIE TAK SPEŁNIMY WASZE MARZENIA :

SCENARIUSZ WESELA

Podczas pierwszego spotkania poznamy Wasze preferencje i na ich podstawie przygotujemy kreatywny scenariusz wesela wpisanego w konkretny budżet.

PLAN MARZEŃ

Stworzymy szczegółowy plan uwzględniający wszystkie szczegóły organizacyjne oraz agendę dla Was i Waszych Gości.


REZERWACJE TERMINÓW

Sala weselna, noclegi dla Gości, auto, orkiestra, fotograf, dodatkowe atrakcje… Trzeba się śpieszyć. Z nami zyskujecie pewność najlepszego wyboru oraz szybkiej rezerwacji terminów.


SESJA ŚLUBNA

… i Wasza miłość na pierwszym planie w najpiękniejszych chwilach zatrzymanych na zawsze w obiektywie kreatywnego fotografa.
MUZYKA

DJ, orkiestra, zespół z solistą, stylowy akompaniament kwartetu smyczkowego… decyzja należy do Was – my zajmiemy się resztą.

AUTO I LOGISTYKA

Limuzyna, Corvetta w stylu retro, a może designerska terenówka – to dla Was; dla Waszych Gości także zorganizujemy bezpieczny i wygodny transport.

TANIEC, ZAKUPY I DESIGN

Co powiecie na lekcje tańca, zakupy ze stylistką i oczywiście profesjonalny makijaż. Będziecie jak zwykle wyglądać pięknie, ale w ten szczególny dzień po prostu olśnicie siebie i swoich Gości.

ONLINE I OFFLINE

Druk zjawiskowych zaproszeń oraz eleganckich i stylowych wizytówek, weselne strony , fotoblog, prezentacje wyświetlane w trakcie wesela – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

DODATKOWE ATRAKCJE

Pokaz sztucznych ogni, pokazy barmańskie, zabawa w kasyno, niesamowite zabawy integracyjne, występy artystów, a może lot balonem lub wyścigi quadów dla Gości? To tylko kilka z propozycji naszej nieograniczonej oferty.

To nie wszystko – zrobimy dla Was znacznie więcej!
POROZMAWIAJMY O TWOICH PLANACH

liczba odwiedzin: 1435

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie