Zobacz zdjęcia (5)
Jakub Kwieciński - konsultant ślubny, Poznań - zdjęcie 1
Jakub Kwieciński - konsultant ślubny, Poznań - zdjęcie 2 Jakub Kwieciński - konsultant ślubny, Poznań - zdjęcie 3 Jakub Kwieciński - konsultant ślubny, Poznań - zdjęcie 4 Jakub Kwieciński - konsultant ślubny, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Jakub Kwieciński - konsultant ślubny id:52460

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Ślub i wesele mają to do siebie, że z założenia organizuje się je tylko raz. Co za tym idzie, nie można nauczyć się niczego na własnych błędach, a po wszystkim dochodzi się do wniosku, że to i tamto zrobiłoby się inaczej.
Na szczęście jestem ja! Mój zapał i doświadczenie pomogą Wam zorganizować ten dzień w taki sposób, aby Wasze wnioski były zgoła inne: "Gdybyśmy drugi raz brali ślub, to wszystko zrobilibyśmy dokładnie tak samo!".

Co mogę zaoferować?

Na przystawkę: konsultacja.
Umówimy się na spotkanie na żywo lub online, podczas którego przedyskutujemy sobie nurtujące Was kwestie. W ramach konsultacji możemy także ustalić zakres mniej lub bardziej kompleksowej organizacji Waszego ślubu i wesela przeze mnie, co oczywiście gorąco polecam. Wszystko zależy od Waszych preferencji.

Danie główne: kompleksowa organizacja ślubu i/lub wesela.
Telefon, skrzynka e-mailowa, a także wrodzona kreatywność to moje ulubione narzędzia pracy. Zorganizuję Wam oprawę muzyczną ślubu, muzykę na wesele, fotografów, fryzjerów, makijażystów, restaurację i pomogę z formalnościami w kościele lub urzędzie. Zamówię alkohol, zaproszenia, materiał na suknię, obrączki, samochód i wiele wiele innych (oj tak, jest tego sporo do spamiętania). Możecie zlecić mi zajęcie się niemalże wszystkim lub tylko częścią tej olbrzymiej pracy, zakres i wynagrodzenie ustalam indywidualnie z każdą parą.

Deser: stylista Pana Młodego.
Bycie Panem Młodym to nie lada wyzwanie, a jednym z elementów tego wyzwania jest zadbanie o odpowiedni wizerunek. Pan Młody musi wyglądać jak Pan Młody, najlepiej na całej imprezie i absolutnie bezbłędnie, a pułapek niestety jest sporo. Jako miłośnik klasycznej męskiej elegancji pomogę Ci w tym zadaniu. Znam zasady, ale też lubię i potrafię je łamać. Możesz być pewien, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - no, może poza kamizelką.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Umawiamy się na konsultację, podczas której rozmawiamy na wybrane przez Was tematy. Teoretycznie nasza współpraca mogłaby się tutaj skończyć, ale to nie jest dobra droga. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zlecenie mi kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Dokładny zakres oraz cenę ustalamy indywidualnie, zależnie od potrzeb i preferencji pary młodej.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Zdecydowanie mniej niż bez mojej pomocy, w każdym razie im szybciej się ze mną skontaktujecie, tym lepiej.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Para młoda przede wszystkim zaoszczędzi czas, a czas to pieniądz. Jest to być może banalna mądrość, ale organizacja ślubu i wesela wymaga naprawdę bardzo dużo czasu, który para młoda być może wolałaby poświęcić chociażby na pracę w swoim fachu. Zaoszczędzicie, bo znajdę Wam tańszego i lepszego podwykonawcę. Zaoszczędzicie, bo nie wydacie pieniędzy na rzeczy, które wydają się Wam ważne, a o których ja już wiem, że nie mają żadnego znaczenia dla dobrej zabawy - Waszej i Waszych gości. I tak dalej, i tak dalej...

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, przestrzeń do przedstawiania i realizowania swoich pomysłów. Satysfakcję, gdy wszystkie elementy układanki zaczynają tworzyć całość.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, wesele plenerowe nie różni się szczególnie od nieplenerowego poza tym, że jest w plenerze.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

W każdym. Dokładny zakres ustalamy indywidualnie z każdą parą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Nie ma to szczególnego wpływu, dla poczty elektronicznej i połączeń przez np. komunikatory granica nie jest żadną granicą.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, na podobnych zasadach jak w przypadku ślubu i wesela.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski. Płynnie. Z niewiadomych mi przyczyn portal wymaga minimum 50 znaków, aby wyświetlić odpowiedź, dlatego piszę to zbędne zdanie.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W ciągu roku udzielam konsultacji i organizuję wszystkie elementy układanki dla wielu par jednocześnie. Jeśli chodzi o obecność na weselu i koordynowanie wszystkiego, to jest to jedno wydarzenie na weekend.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Macie termin w restauracji i u księdza/w urzędzie? - najlepiej rok, później też może być, ale im wcześniej tym lepiej. Nie macie? - Najlepiej wcześniej niż rok. Później też może być, ale im wcześniej, tym lepiej.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie i mailowo, zależnie od potrzeb. Nie zdążycie za mną zatęsknić, raczej będziecie mieć mnie dosyć.

Jaki jest styl naszej pracy?

Telefon to narzędzie mojej pracy i nie rozstaję się z nim. Nie ma przegapionych maili, nie ma zwłoki. Mówicie mi co jest potrzebne, a ja to załatwiam. Kontaktuję się z Wami na bieżąco, wiecie i decydujecie o wszystkim. Jest konkretnie i na temat.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, że tak. Do współpracy z każdą parą podchodzę indywidualnie, mogę zająć się każdym aspektem ślubu i/lub wesela lub tylko niektórymi.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

O ile nie grozi to karami umownymi z podwykonawcami, to nie będzie problemu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Pewnie, że tak. Wymienimy się doznaniami, zdjęciami itp. A może mogę coś jeszcze dla Was zrobić? Albo Wy dla mnie? Warto rozmawiać.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Pewnie, że nie. Z niewiadomych mi przyczyn portal wymaga minimum 50 znaków, aby wyświetlić odpowiedź, dlatego piszę to zbędne zdanie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najważniejsza jest dobra muzyka i dobre jedzenie. Reszta, to szczegóły, które wyrażą Was, a także sprawią, że Wasze wesele będzie nie tylko świetne, ono będzie najlepsze, na jakim Wasi goście kiedykolwiek będą.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższe są mi śluby i wesela w stylu klasycznym lub glamour.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Mnóstwem pomysłów, otwartością na pomysły innych osób i umiejętnością wyciągnięcia z nich tego, co najlepsze. Kontakt z nim musi być bezbłędny. On sam musi być rzeczowy i konkretny. I przystojny - nie jest to konieczny punkt, ale zawsze to dodatkowa wartość.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Przenieść 80% stresu na mnie i nie przejmować się organizacją :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5621797291
Imię i nazwisko: Jakub Kwieciński
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 770

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie