Zobacz zdjęcia (6)
Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 1
Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 2 Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 3 Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 4 Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 5
Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni, Poznań - zdjęcie 6
1 / 6

Julia i Jakub Kwiecińscy - konsultanci ślubni id:52460

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
695-800...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Ślub i wesele mają to do siebie, że z założenia organizuje się je tylko raz. Co za tym idzie, nie można nauczyć się niczego na własnych błędach, a po wszystkim dochodzi się do wniosku, że to i tamto zrobiłoby się inaczej.
Na szczęście macie nas! Nasz zapał i nasze doświadczenie pomogą Wam zorganizować ten dzień w taki sposób, aby Wasze wnioski były zgoła inne: "Gdybyśmy drugi raz brali ślub, to wszystko zrobilibyśmy dokładnie tak samo!".


Co możemy zaoferować?

Na przystawkę: konsultacja.
Umówimy się na spotkanie na żywo lub online, podczas którego przedyskutujemy sobie nurtujące Was kwestie i posłużymy radą. W ramach konsultacji możemy także ustalić zakres mniej lub bardziej kompleksowej organizacji Waszego ślubu i wesela przez nas, co oczywiście gorąco polecamy. Wszystko zależy od Waszych preferencji.

Danie główne: kompleksowa organizacja ślubu i/lub wesela.
Telefon, skrzynka e-mailowa, a także wrodzona kreatywność to nasze ulubione narzędzia pracy. Zorganizujemy Wam oprawę muzyczną ślubu, muzykę na wesele, fotografów, fryzjerów, makijażystów, restaurację i pomożemy z formalnościami w kościele lub urzędzie. Zamówimy alkohol, zaproszenia (lub zrobimy sami), materiał na suknię, obrączki, samochód i wiele wiele innych (oj tak, jest tego sporo do spamiętania). Możecie zlecić nam zajęcie się niemalże wszystkim lub tylko częścią tej olbrzymiej pracy, zakres i wynagrodzenie ustalamy indywidualnie z każdą parą.

Deser: stylista Pana Młodego.
Bycie Panem Młodym to nie lada wyzwanie, a jednym z elementów tego wyzwania jest zadbanie o odpowiedni wizerunek. Pan Młody musi wyglądać jak Pan Młody, najlepiej na całej imprezie i absolutnie bezbłędnie, a pułapek niestety jest sporo. Jako miłośnik klasycznej męskiej elegancji pomogę Ci w tym zadaniu. Znam zasady, ale też lubię i potrafię je łamać. Możesz być pewien, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - no, może poza kamizelką.

Oferta

Konsultacja

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

Konsultacja obejmuje spotkanie online lub na żywo. W trakcie spotkania przedyskutujemy dowolne kwestie związane z Waszym ślubem lub ustalimy zakres dalszej współpracy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Umawiamy się na konsultację, podczas której rozmawiamy na wybrane przez Was tematy. Teoretycznie nasza współpraca mogłaby się tutaj skończyć, ale to nie jest dobra droga. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zlecenie nam kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Dokładny zakres oraz cenę ustalamy indywidualnie, zależnie od potrzeb i preferencji pary młodej.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Zdecydowanie mniej niż bez naszej pomocy, w każdym razie im szybciej się z nami skontaktujecie, tym lepiej.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Pierwszy kontakt jest za darmo. Pierwsza konsultacja już kosztuje, chyba, że jest promocja, to też jest za darmo.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Para młoda przede wszystkim zaoszczędzi czas, a czas to pieniądz. Jest to być może banalna mądrość, ale organizacja ślubu i wesela wymaga naprawdę bardzo dużo czasu, który para młoda być może wolałaby poświęcić chociażby na pracę w swoim fachu. Zaoszczędzicie, bo znajdziemy Wam tańszego i lepszego podwykonawcę. Zaoszczędzicie, bo nie wydacie pieniędzy na rzeczy, które wydają się Wam ważne, a o których my już wiemy, że nie mają żadnego znaczenia dla dobrej zabawy - Waszej i Waszych gości. Itede itepe

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, przestrzeń do przestawiania i realizowania swoich pomysłów. Satysfakcję, gdy wszystkie elementy układanki zaczynają tworzyć całość.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, wesele plenerowe nie różni się szczególnie od nieplenerowego poza tym, że jest w plenerze. Trzeba zorganizować jakieś zadaszenie na wypadek deszczu, być może własny prąd i kilka innych, ale nie jest to żaden problem.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

W każdym. Dokładny zakres ustalamy indywidualnie z każdą parą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Nie ma to szczególnego wpływu, dla poczty elektronicznej i połączeń przez np. komunikatory granica nie jest żadną granicą.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, na podobnych zasadach jak w przypadku ślubu i wesela.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski. Płynnie. Z niewiadomych nam przyczyn portal wymaga minimum 50 znaków, aby wyświetlić odpowiedź, dlatego piszę to zbędne zdanie.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W ciągu roku udzielamy konsultacji i organizujemy wszystkie elementy układanki dla wielu par jednocześnie. Jeśli chodzi o obecność na weselu i koordynowanie wszystkiego, to jest to jedno wydarzenie na weekend.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Macie termin w restauracji i u księdza/w urzędzie? - najlepiej rok, później też może być, ale im wcześniej tym lepiej. Nie macie? - Najlepiej wcześniej niż rok. Później też może być, ale im wcześniej, tym lepiej.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie i mailowo, zależnie od potrzeb. Nie zdążycie za nami zatęsknić, raczej będziecie mieć nas dosyć.

Jaki jest styl naszej pracy?

Telefon to narzędzie naszej pracy i nie rozstajemy się z nim. Nie ma przegapionych maili, nie ma zwłoki. Mówicie nam co jest potrzebne, a my to załatwiamy. Kontaktujemy się na bieżąco, wiecie i decydujecie o wszystkim. Jest konkretnie i na temat.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, że tak. Do współpracy z każdą parą podchodzimy indywidualnie, możemy zająć się każdym aspektem ślubu i/lub wesela lub tylko niektórymi.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

O ile nie grozi to karami umownymi z podwykonawcami, to nie będzie problemu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Pewnie, że tak. Wymienimy się doznaniami, zdjęciami itp. A może możemy coś jeszcze dla Was zrobić? Albo Wy dla nas? Warto rozmawiać.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Pewnie, że nie. Z niewiadomych nam przyczyn portal wymaga minimum 50 znaków, aby wyświetlić odpowiedź, dlatego piszę to zbędne zdanie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najważniejsza jest dobra muzyka i dobre jedzenie. Reszta, to szczegóły, które wyrażą Was, a także sprawią, że Wasze wesele będzie nie tylko świetne, ono będzie najlepsze, na jakim Wasi goście kiedykolwiek będą.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższe są nam śluby i wesela w stylu klasycznym lub glamour.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Mnóstwem pomysłów, otwartością na pomysły innych osób i umiejętnością wyciągnięcia z nich tego, co najlepsze. Kontakt z nim musi być bezbłędny. On sam musi być rzeczowy i konkretny. I przystojny - nie jest to konieczny punkt, ale zawsze to dodatkowa wartość.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Przenieść 80% stresu na nas i nie przejmować się organizacją :)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Jakub Kwieciński
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
695-800...
liczba odwiedzin: 102
Zadzwoń
695-800...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie